O nás - NONA Reklama a obchod

Firma působí na trhu reklamních předmětů od roku 1991. Specializujeme se na prodej a potisk reklamních předmětů a textilu technologiemi: tampon tisk (tampoprint), sítotisk, rotační sítotisk, transfer, výšivka, popis laserem, ražba, sublimační tisk.


Firma působí především regionálně, ale ve stále větší míře jsou našimi odběrateli firmy a společnosti z celé České republiky. Od roku 1998 je firma členem Hospodářské komory okresu Přerov, kde je možno získat podrobné reference. Každoročně vydáváme vlastní katalog reklamních předmětů, kde naleznete vše pro podporu Vašeho prodeje. Vedle našeho katalogu Vám můžeme nabídnout reklamní předměty z katalogů GIFTS, MARKSMANN, IMPRESSION, THE CATALOGUE a dalších. Jako novinku jsme od minulého roku do naší nabídky zařadili speciální katalog kuličkových per.

Dále Vám naše firma nabízí zhotovení: informační značení, reklamní placky (buttons), vizitky již od 10 ks, samolepky atd.

Přímé spojení s našim hlavním dodavatelem reklamních a dárkových předmětů nám umožňuje pružně reagovat na potřeby zákazníka.

Svým zákazníkům nabízíme slevy na vybrané reklamní předměty a potisk. Tyto slevy projednáváme individuálně.

 

NONA Reklama a obchod s.r.o.